Seiklejad

JANAR
klubi asutajaliige ja matka-/grupijuht

Ma ei arva, et olen nö sündinud matkakott seljas ja saapad jalas. Küll aga usun, et huvi kaugete kohtade vastu, tekkis juba lapsepõlves. Oma lemmikraamatu „Eneke“-se abil, näpuga järge ajades, sai maakerale mitu tiiru peale tehtud. Nii sai lugedes, pilte vaadates ja elu-olu ette kujutades, rännata kaugetes maades ja matkata mägedes. Arvatavasti sealt see rännupisik tekkiski, hinge puges ja nüüd siis vaikselt tegutseb… 🙂

Aastaid hiljem, täiskasvanud ilmakodanikuna on see rinnus kripeldav rännupisik viinud mind lühematele ja pikematele reisidele ning rännakutele erinevatesse paikadesse nii kodumaal kui ka kaugemale.

Mulle meeldivad rändurihingega seiklusjanused inimesed. Nad on tavaliselt sõbralikud, avatud ning kahtlemata laia silmaringiga tegelased, kellega on alati millestki põnevast muljetada.

Rändamine on põnev! Usun, et Sinagi oled tundnud endas kerget ärevust enne teele asumist. Seda ärevust inimeste silmades on meeldiv näha. Seepärast kutsungi Sind maailma ja ka ennast avastama!

 

INDREK
klubi asutajaliige ja matka-/grupijuht

Üheks minu suurimaks unistuseks elus on rännata läbi võimalikult palju maailma eri nurkasid. Kirjeldamatult põnev on näha uusi maid ning kohata erinevaid rahvaid.

Sama huvitav, kui saada reisidel osa uutest kultuuridest, on näha looduse imesid – üüratuid mäeahelikke, hiiglaslikke kõrbeid, lopsakaid vihmametsasid.

Ja ühte võin kinnitada, kui oled reisipisiku külge saanud, siis on see haigus, mida ei ole võimalik ravida ning sa muutud üha janusemaks uute seikluste järele. 😉

Minu seiklused on mind viinud Aafrikasse, Lõuna-Ameerikasse ning Aasiasse ning unustamatud mälestused nendest maailmajagudest kutsuvad mind sinna ikka ja jälle tagasi. Usun, et seltsis on lõbusam matkata ning seega ootan kõiki seiklusjanuseid matkama koos meie matkaklubiga!