Liitu meiega

Kuidas meiega liituda?

Meiega võivad liituda kõik seiklusjanused, matka-, rännu- ja loodusehuvilised ning teised asjast huvitatud inimesed, kes soovivad kaasa lüüa klubi matkadel ja üritustel või siis lihtsalt olla informeeritud meie tegemistega.

Meiega saad liituda kolmel erineval moel:

  • Ainult uudiskirja saamiseks. Telli uudiskiri siit
  • Klubi lihtliikme kandidaadiks taotlemise teel. Alusta taotlemist siit
  • Seiklusele eelregistreerudes. Eelregistreeru siit

Selgituseks!

Ainult uudiskirja saamiseks

Tellides uudiskirja, valid ühtlasi hea ja mugava võimaluse hoida end kursis klubi tegemiste ja plaanidega – kogu info laekub regulaarselt Sinu e-postile. Uudiskirja tellimine ja saamine on kõigile tasuta!
NB! Kasutame Sinu e-posti aadressi ainult klubi siseselt – uudiste ja klubi muu info edastamiseks!

Klubi lihtliikme kandidaadiks taotlemise teel
Kui Sa soovid kaasa lüüa klubi poolt korraldatud matkadel ja üritustel, siis pead olema vähemalt klubi lihtliikme kandidaat. See nõue tuleneb meie klubi põhikirjast. P.S. Klubi lihtliikme kandidaadi avaldus täita ainult juhul, kui on olemas kindel plaan liituda mõne konkreetse seiklusega!

Kandidaadiks taotlemine on suhteliselt lihtne! Sa pead täitma vastavasisulise veebipõhise avalduse ning tutvuma ja nõustuma mõningate tingimustega. Peale avalduse saatmist saad mõne päeva jooksul kirjaliku kinnituse oma e-posti aadressile. Seejärel oledki arvatud klubi täieõiguslikuks lihtliikme kandidaadiks.
Meie matkaklubi lihtliikme kandidaadil puudub liitumis- ja liikmemaks!

Seiklusele eelregistreerudes

Registreeruda saad eeldusel, et Sa oled juba klubi liige või lihtliikme kandidaat.

Kui Sa oled otsustanud osa võtta mõnest meie klubi seiklusest, siis täida registreerumise vorm ning saada ära. Peale selle ärasaatmist võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!

Kui küsimusi tekib, siis võib meiega ühendust võtta! Kõik andmed kontakteerumiseks leiad siit