Ya Ya Ya Jamaica (märts 2015)

Arvatavasti nimi Jamaika ei vaja eestlaste hulgas eriliselt palju tutvustamist, sest Jamaikaga seostub palju ja veel rohkemgi…

Suurkuju ja legend Bob Marley, reggae rütmid, ahvatlevad poheemlaslikud rastapead ja peakatted ning loomulikult erinevat sorti tubakas ja rumm. Lisaks maailma kiireimad atleedid. Meie ajastu välkkiire imemees Usain Bolt, kes pidavat jooksma peaaegu sama kiiresti kui gepard. 🙂 Samuti meenub kuulus Jamaican national bobsleigh team 1988 aasta Calgary taliolümpialt, millest hiljem vändati menumuuvi “Cool Runnings”.
Samahästi teatakse Jamaikat kui üht Kariibi mere aaret, mis peidab endas peale kireva kultuuri ja rahva ka eksootilist loodust koos piltilusate (liiva)randadega. Jamaika mägisest loodusest leiab palju eksootilisi ja endeemilisi taime ning linnuliike.
Jamaika kui kirev, värvide ja kontrastide maa.

http://onmilwaukee.com/images/articles/ja/jamforjamaica2013/jamforjamaica2013_fullsize_story1.jpg

 photo by: onmilwaukee.com

Seiklusjanu “Ya Ya Ya Jamaica” loo alguseks võiks ehk lugeda 2012nda aasta veebruarikuud, kui me väisasime mitme nädala jooksul naaber saareriiki Kuubat.
Sõnade kooslus “Ya Ya Ya Jamaica” mis mingil hetkel üle huulte pudenes ja nii korduma kippus, hakkas ilmselt oma “elu” elama. See meeldiv võnge, mis mõnda aega peale Kuubalt tagasitulekut külge jäi koos Ya Ya Ya Jamaica-ga, kutsub taas sinna kanti seiklema.Niisiis…. ehk õnnestub seal peagi ära käia!

 

Seikluse toimumise aeg

05. – 20. märts 2015

Osalemistasu:   1450 EUR

LISAINFO siit

Küsi lisa ja/või rega siin: info@nullseiklusjanu.com

{backbutton}