Seiklus-matk Gran Canarial

Gran Canaria on tükike “kaugest Euroopast” Aafrika mandri lähistel Atlandi ookeanis, kus on võimalik ka talvisel ajal mõnusat pehmet kevadist või isegi suvist päikeseküllast ilma nautida. Gran Canariat tuntakse peale hea rannapuhkuse sihtkoha ka lummava mägise looduse, roheluse ja kena rannajoone poolest. Lisaks mägedele saab nautida hulgaliselt kauneid vaateid nii ookeanile kui ka üle vee kaugematele sõsarsaartele.

Hiking in Gran Canaria. Photo: mountainwalkingholidays.co.uk

Üldised plaanid
U
mbes 6 – 8 päeva tutvume peamiselt Gran Canaria looduse ja mägedega, kus plaanime ette võtta mitmeid lühemaid ja pikemaid jalgsimatkasid, naudime olustikku ja vaateid. Ehk leiame natuke aega ka rannameluks.. ujumiseks.

Seiklus-matka stiil
Seiklus-matk – jalgsi, rendiauto, lennuk.
Gran Canarial seikleme ringi rendiauto(de)ga ja jalgsi matkates. Tänu rendiauto variandile ei pea kõike meil kaasasolevat seljakotikraami kogu aeg kaasas kandma, mis teeb liikumise oluliselt lihtsamaks ja kergemaks.
Ööbime peamiselt erinevates avalikes pikniku-kämpa kohtades või kuskil looduses telkides (mägedes, ranna piirkonnas), lisaks hostelis vms ööbimine.

Gran Canaria ilm
Statistika järgi on päevased temperatuurid vahemikus ca +20°C…+25°C, öösiti võib langeda +14°C-ni. Kõrgemal mägedes on jahedam.

Seikluse toimumise aeg
I tripp:   25. veebruar – 6. märts 2022
II tripp:   25. märts – 3. aprill 2022
Kohapeal ca 6-8 päeva.

Osalemistasu:   500 eur* + lennupiletid**
* osalemistasu katab peamised kulud ja maksud
** osalemistasule lisanduvad sõidukulud sihtkohta ja tagasi (ca 300 eur)

Küsi lisa / rega meilitsi: info@nullseiklusjanu.com

— — —
LISAINFO
Isiklik varustus ja grupivarustus veidi hiljem..