Seiklus-matk Gran Canarial

Gran Canaria on tükike “kaugest Euroopast” Aafrika mandri lähistel Atlandi ookeanis, kus on võimalik ka talvisel ajal mõnusat pehmet kevadist või isegi suvist päikeseküllast ilma nautida. Gran Canariat tuntakse peale hea rannapuhkuse sihtkoha ka lummava mägise looduse, roheluse ja kena rannajoone poolest. Lisaks mägedele saab nautida hulgaliselt kauneid vaateid nii ookeanile kui ka üle vee kaugematele sõsarsaartele.

Hiking in Gran Canaria. Photo: mountainwalkingholidays.co.uk

Üldised plaanid
U
mbes 6 – 7 päeva tutvume peamiselt Gran Canaria looduse ja mägedega, kus plaanime ette võtta mitmed lühemad ja pikemad jalgsimatkad, naudime vaateid ja vallutame ehk mõne tipugi. Leiame natuke aega ka ranna meluks, ujumiseks.

Seiklus-matka stiil
Seiklus-matk – jalgsi, rendiauto, lennuk.
Gran Canarial seikleme ringi rendiauto(de)ga ja jalgsi matkates. Tänu rendiauto variandile ei pea kõike meil kaasasolevat seljakotikraami kogu aeg kaasas kandma, mis teeb liikumise oluliselt lihtsamaks ja kergemaks.
Ööbime peamiselt erinevates avalikes pikniku-kämpa kohtades või kuskil looduse rüpes telkides (mägedes, ranna piirkonnas), lisaks hostelis vms ööbimine. Kokkame koos, nii palju kui oskused lubavad. Iga matkaja mahutab ja kannab oma isiklikku varustust, lisaks natuke ka ühist.

Gran Canaria ilm
Statistika järgi on päevased temperatuurid vahemikus ca +20°C…+25°C, öösiti võib langeda +14°C-ni. Kõrgemal mägedes on jahedam.

Seikluse toimumise aeg
???
Kohapeal ca 7 päeva.

Osalemistasu:  ca 460 EUR* + lennupiletid**
* osalemistasu katab peamised kulud ja maksud
** osalemistasule lisanduvad sõidukulud sihtkohta ja tagasi

Küsi lisa / rega meilitsi: info@nullseiklusjanu.com

— — —
LISAINFO
Isiklik varustus ja grupivarustus veidi hiljem..